بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
تمام دسته بندی ها
  فیلتر ها
  EN
  جستجو

  بازی های فکری سفالی

  شاید بسیاری از والدین  مشاهده کرده باشند که بسیاری از اسباب بازی های دیجیتال و گران قیمت  فرزندان آن ها را تنها برای چند ساعت و چند روز سرگرم می کنند، از سوی دیگر  بازی های طبیعی همچون گل بازی، شن بازی، بازی با یک وان پر از آب، رنگ بازی، اسباب بازی های فکری سفالی و سایر بازی های طبیعی همواره می توانند کودکانشان را برای ساعت ها سرگرم نگه داشته و در کنار سرگرمی موجب تقویت مهارت های حرکتی، تقویت خلاقیت و کارایی و نیز اعتماد به نفس وی شوند. 

  وب سایت نی نی دونی با بهره گیری از دانش متخصصان حوزه روان شناسی سعی بر آن دارد که اسباب بازی های طبیعی و مناسب را برای کودکان شما فراهم آورد. گل بازی، شن بازی و سایر اسباب بازی های طبیعی ارائه شده توسط نی نی دونی با استفاده از گل رس طبیعی پایتخت سفال ایران، لالجین همدان، تهیه گردیده است و دارای هیچگونه مواد شیمیای نمی باشد، و طراحی این اسباب بازی ها، در جهت بهبود مهارت های فکری و حرکتی کودکان بوده است.. این اسباب بازی ها از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند. 

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  باغبان کوچولو

  تماس برای قیمت
  باغبان کوچولوی نی نی دونی درسی بنیادین درمورد طبیعت به کودک شما خواهد آموخت. این محصول شامل یک بسته شن، یک بسته خاک و یک گلدان می باشدکه علاو بر برانگیختن کنجکاوی او درمورد رشد گیاهان او را هیجان زده نیز خواهد کرد.

  بسته دومینو و خانه سازی سفالی

  تماس برای قیمت
  بسته بسیار جذاب دومینو و خانه سازی سفالی برای سرگرمی و کسب مهارت کودکان بسیار مناسب است. این محصول نیز تهیه شده از خاک رس لاله جین، پایتخت جهانی سفال می باشد و کاملا بهداشتی بوده و برای استفاده در مهد کودک ها، منازل و محیط های آموزشی میتواند بسیار جالب و مفید باشد.